Autostāvvietu risinājumi

Plānojat jaunu biroju vai daudzdzīvokļu ēku ar pazemes autostāvvietu? Vieta ir ierobežota, tāpēc pazemes stāvvietā ietilpst pavisam niecīgs automašīnu skaits? Otrs pazemes autostāvvietas līmenis izmaksā neadekvāti dārgi? Izmantojiet mūsu autostāvvietu risinājumus un dubultojiet vai pat trīskāršojiet novietojamo automašīnu skaitu!

Jūsu privātmājas pagalmā nav vietas visām mašīnām? Varbūt Jums ir kāda ļoti vērtīga mašīna, ar kuru braucat reti, un tā tikai aizņem vietu garāžā vai pagalmā? Varbūt vēlaties to noslēpt no garnadžiem?

Jums pieder ēka centrā ar nelielu iekšpagalmu, kur visas stāvvietas jau sen sadalītas un tiek nodotas mantojumā nākamajām paaudzēm? Bez papildus stāvvietām biroju telpas grūti iznomāt, bet dzīvokļus neviens nepērk/ neīrē?

Mēs varam palīdzēt! Visdažādākie autostāvvietu risinājumi ļaus jums vienas automašīnas vietā novietot 2 vai pat 3 automašīnas.

Ja vēlaties saņemt kompetentu konsultāciju, iekārtas rasējumus iestrādei projektā, kā arī cenu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums.