Kravas lifti ražotnēm un veikaliem

Kravas lifti ražotnēm un veikaliem ir izmaksu ziņā izdevīgāki par kravas-pasažieru liftiem, tomēr dārgāki par kravas platformām/ pacēlājiem. Kravas lifti ir drošāki izmantošanai publiski pieejamākās vietās, piemēram veikalos, kur nav iespējams nodrošināt konkrētu iekārtas operatoru.

Mūsu kravas lifti ir piemēroti dažādu kravu ar svaru no 300 kg līdz 1500 kg pārvietošanai. Kabīnes izmēri ir standartizēti un piemēroti standarta eiropaletei. Šahtas konstrukcija tiek piegādāta komplektā ar liftu, kas būvdarbos ir jāapšuj ar nedegošu materiālu. Tas ievērojami samazina būvdarbu izmaksas, jo nav jāizbūvē atsevišķa lifta šahta.

Ieteikumi arhitektiem:

Risinājumu varianti ir ļoti dažādi - taču pirms izlemt, kādas iekārtas paredzēt, iesakām nopietni ar pasūtītāju pārrunāt, kāds būs lielākās iespējamās kravas svars un izmēri (platums, garums, augstums), cik bieži stundā iekārtai parasti būs jābrauc, ar ko kravu paredzēts ievest un izvest no lifta kabīnes (ar palešu ratiņiem vai iekrāvēju), vai nepieciešams ierobežot pieeju pacēlājam, lai to nedarbinātu neautorizēts personāls.

Ja vēlaties saņemt kompetentu konsultāciju, rasējumus iestrādei projektā, kā arī cenu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums.