Lifti slimnīcām un veselības iestādēm

Liftu nozarē slimnīcas tiek uzskatītas par objektiem, kur prasības pret liftiem ir visaugstākās - nevienam nav jāskaidro, kas notiks, ja lifts ar pacientu, kas steidzami dodas uz operāciju zāli, iesprūdīs...

Lifti slimnīcās visbiežāk darbojas 24/7 režīmā, tāpēc svarīgi, lai centrālajiem liftiem būtu lielākais iespējamais startu skaits stundā (240 starti/stundā), pretējā gadījumā intensīvas noslodzes gadījumā tie ātri pārkarsīs.

Mūsu ilggadējā pieredze, veicot esošo liftu nomaiņu un jaunu liftu izbūvi slimnīcās, poliklīnikās, klīnikās, pansionātos un citās veselības iestādēs, ļauj mums piedāvāt vislabākos pacientu gultu liftu, servisa un pasažieru liftu risinājumus.

Uzticamība, stabilitāte darbībā un vides pieejamība raksturo mūsu liftus, kas domāti slimnīcām un veselības iestādēm. Mūsu izmantotie kabīņu apdares materiāli ir viegli kopjami un dezinficējami. Nepieciešamības gadījumā piedāvāsim pieejas kontroles, kā arī īpašus prioritātes režīmu risinājumus.

Ieteikumi arhitektiem:
Projektējot jaunas telpas ārstniecības iestādei, pirmkārt, ir jānodrošina vides pieejamība, bez šīs prasības izpildes ārstniecības iestādi nav iespējams reģistrēt Ārstniecības iestāžu reģistrā (vairāk par šo tematu šeit), sekojoši vismazākais  izmantojamais lifts jāparedz ar celtspēju 630 kg (ļaus liftā iebraukt ratiņkrēslu lietotājam ar pavadoni), kura kabīnes izmēri - 1100 mm (platums) x 1400 mm (dziļums) un durvju platums - 900 mm. Ēkās ar 2 vai 3 stāviem kā ekonomiskāku risinājumu ir iespējams izmantot kādu no mūsu piedāvātajiem vertikālajiem invalīdu pacēlājiem.
Projektējot jaunus pacientu gultu liftus, mazākais ieteicamais lifts ir ar celtspēju 1600 kg, kura kabīnes izmēri - 1400 mm (platums) x 2400 mm (dziļums) un durvju platums - 1200 mm, tomēr, ja paredzēts ar šo liftu pārvietot reanimācijas gultas ar dažādu papildaprīkojumu, ieteicams izvēlēties liftu ar celtspēju 2000 kg, kura kabīnes izmēri - 1500 mm (platums) x 2700 mm (dziļums) un durvju platums - 1300 mm. Atkarībā no plānotā medicīniskā aprīkojuma jāizsver, kādu kabīnes un durvju augstumu izvēlēties.

Ja vēlaties saņemt kompetentu konsultāciju, lifta rasējumus iestrādei projektā, kā arī cenu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums.