Lifti esošām ēkām un arhitektūras pieminekļiem.

Jūsu ēkā ir sensenos laikos uzstādīts, sagrabējis lifts? Jau sen uz 6.stāvu kāpjat ar kājām, jo ar šādu liftu bail braukt?

Gadskārtējās tehniskās apskates laikā inspektoru ir jāpierunā izsniegt atļauju liftu darbināt vēl uz vienu gadu, jo tas sen jau ir nolietojies un savu mūžu nokalpojis?

Praksē pierādīts, ka šajos gadījumos izdevīgāk veco liftu nomainīt pret jaunu un modernu, nevis censties to par lielu naudu atjaunot.

Piedāvājam veikt pilnu darbu apjomu esošā lifta nomaiņai (vecā lifta demontāžu, šahtas rekonstrukcijas darbus, jauna lifta piegādi un montāžu). Ja ēka ir arhitektūras piemineklis, veiksim dekoratīvo šahtas elementu restaurāciju, saskaņā ar Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas norādījumiem.

Ja Jūsu ēkā nekad nav bijis lifts, piedāvājam izbūvēt jaunu lifta šahtu esošajā kāpņu telpā vai arī piebūvēt lifta šahtu pie ēkas fasādes.

Labprāt veiksim Jūsu ēkas apsekošanu un sagatavosim tāmi lifta ierīkošanai, kā arī palīdzēsim ar lifta šahtas projekta izstrādi un saskaņošanu.

Mūsu rīcībā ir tehniskie risinājumi gandrīz jebkura izmēra esošai lifta šahtai vai kāpņu telpai.

Ja vēlaties, lai apsekojam Jūsu ēku, kā arī vēlaties saņemt kompetentu konsultāciju un cenu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums.