Lifti biroju ēkām un viesnīcām

Lifti biroju ēkās un viesnīcās ir Jūsu ēkas seja - vizītkarte, kas rada pirmo iespaidu par Jums. Ja lifts būs vizuāli nepievilcīgs, čīkstošs un sagrabējis, līdzīgs iespaids var rasties arī par Jūsu uzņēmumu.

Vēl svarīgāk, lai lifts vai lifti tiešām nepārtraukti darbotos, jo kas gan var būt briesmīgāks par vienīgo liftu, kas regulāri sabojājas darba dienas sākumā, kad visi ēkā strādājošie ierodas darbā? Telpu nomnieki kļūst neapmierināti, pieprasa atlaides īres maksai, Jūsu bizness zaudē...

Vai viesnīcas viesis, kuram uz numuriņu augšējā stāvā bija jānes smagais čemodāns salūzušā lifta dēļ, atgriezīsies šajā viesnīcā? Visdrīzāk, ka nē, un vēl visiem saviem draugiem un paziņām ieteiks nekad neizvēlēties šo viesnīcu...

Tieši tāpēc mūsu lifti birojiem un viesnīcām ir nevainojami stabili darbībā, un to dizains ir moderns un prestižs, un atklāti sakot, mūsu pieredze un iespējas ļaus realizēt gandrīz jebkuru Jūsu lifta apdares ieceri.

Jāatceras, ka, projektējot jaunu biroja ēku vai viesnīcu ir ļoti svarīgi paredzēt pareizo liftu daudzumu, izvērtējot gan plānoto ēkas lietotāju skaitu, gan ēkas apgādes un servisa plūsmas (piemēram, lielā, prestižā A klases biroja ēkā nav normāli, ja apkopēja vai ūdens piegādātājs pārvietojas ar to pašu liftu/ liftiem, ar kuriem brauc klienti).

Jāatceras, ka pēc tam, kad ēka būs uzbūvēta un pilnībā aizpildīta ar īrniekiem, izbūvēt papildus liftus maksās daudzreiz dārgāk!

Ieteikumi arhitektiem:

Lai arī mūsu produktu klāstā ir pieejami lifti ar celtspēju 180 kg, 250 kg, 320 kg, 450 kg, kā arī 525 kg,  tomēr biroju un viesnīcu ēku jaunbūvēs iesakām kā vismazāko liftu izmantot  liftu ar celtspēju 630 kg, kura kabīnes izmēri - 1100 mm (platums) x 1400 mm (dziļums) un durvju platums - 900 mm, ļaus liftā iebraukt ratiņkrēslu lietotājam ar pavadoni un pilnībā atbildīs LBN208-08 vides pieejamības prasībām (67. un 68. punkts). 

Ja vēlaties saņemt kompetentu konsultāciju, lifta rasējumus iestrādei projektā, kā arī cenu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums.

Zemāk redzams ieteicamais liftu skaits A un B klases biroju ēkās:

E
 1x630 kgI
3x1,000 kg
 F 1x1000 kg J 4x630 kg
 G 2x630 kg K 4x1,000 kg
 H 3x630 kg L 4x1,275 kg