Kravas platformas/pacēlāji ražotnēm un noliktavām

Ļoti daudzos gadījumos, gudri plānojot kravu plūsmas, ir iespēja ietaupīt būtiskus naudas līdzekļus, kravas-pasažieru lifta vietā izbūvējot kravas platformas vai pacēlājus bez personu pārvietošanas. Tā kā šīs iekārtas nepārvadā cilvēkus, tām nav nepieciešamas  tik daudzas drošības ierīces, kā rezultātā iekārta maksā ievērojami mazāk.

Mūsu pacēlāji/ kravas platformas ir īsti darba zirgi - spēcīgi, robusti un uzticami. Lielākoties paredzēti darbam iekštelpās, taču, veicot nelielu adaptāciju (cilindra apsilde, šķidrāka hidrauliskā eļļa, galvanizētas metāla daļas, ūdensizturīga elektroinstalācija), tos var darbināt arī āra apstākļos. Pieejamas arī speciālas versijas darbam saldētavās (darba temperatūra līdz -30 C grādiem), kā arī sprādzienbīstamā vidē.

Kravas pacēlājus/ platformas parasti izmanto vidē, kur tie pieejami tikai apmācītam personālam. Ja iekārtas celtspēja nav nepieciešama pārāk liela un tā atrodas publiski pieejamākā vietā (piemēram, veikalā), tad drošības apsvērumu dēļ iesakām izvēlēties kravas liftu vai mazo kravas liftu.

Pieejamās standarta celtspējas no 100 kg līdz 10 tonnām, celtspējas līdz 40 tonnām pieejamas pēc pieprasījuma. Pieejamie platformas izmēri (atkarībā no celtspējas) no 700 mm x 700 mm līdz 25 m2. Pacelšanas augstums līdz 22 m.

Kravas aizsardzībai platforma var tikt aprīkota arī ar nožogojumu vai sienām. Mums ir pieejami arī zemgrīdas lifti jeb t.s. "trotuāra lifti" - iekārtas, kuras, esot apakšējā pieturvietā, nodrošina gludu virsmu augšējās pieturvietas līmenī (skat. foto galeriju zemāk).

Ieteikumi arhitektiem:

Risinājumu varianti kravas pacēlājiem/ platformām ir ļoti dažādi - taču pirms izlemt, kādas iekārtas paredzēt, iesakām nopietni ar pasūtītāju pārrunāt, kāds būs lielākās iespējamās kravas svars un izmēri (platums, garums, augstums), cik bieži stundā iekārtai parasti būs jābrauc, ar ko kravu paredzēts ievest un izvest no lifta kabīnes (ar palešu ratiņiem vai iekrāvēju), vai nepieciešams ierobežot pieeju pacēlājam, lai to nedarbinātu neautorizēts personāls.

Ja vēlaties saņemt kompetentu konsultāciju, rasējumus iestrādei projektā, kā arī cenu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums.