Kravas - pasažieru lifti ražotnēm un noliktavām

Ja Jūsu ražotnei vai noliktavai ir divi vai vairāk stāvi, tad Jūs noteikti saprotat, cik svarīgi ražošanas vai loģistikas procesiem ir, lai lifts vai lifti darbotos nepārtraukti.

Mūsu kravas-pasažieru lifti ražošanas ēkām un noliktavām ir īsti darba ziloņi - spēcīgi, uzticami un robusti. Ar celtspēju no 630 kg līdz 30000 kg, ar vai bez mašīntelpas, elektriski vai hidrauliski, ar roku veramām vai automātiskām durvīm, standarta un nestandarta gabarītos.

Mēs zinām, kā nodrošināt labāko risinājumu Jūsu ēkai -  kā sabalansēt lifta vai liftu izmaksas ar reālajām vajadzībām.

Bieži pastāv divas galējības, pirmā - kad, dzenoties pēc maksimāli lētāka risinājuma, tiek upurēta lifta veiktspēja un darbības stabilitāte, otrā - kad ar saukli "vairāk - lielāk - ātrāk" tiek iebūvēts pārmērīgi jaudīgs risinājums, kas uz pilnu slodzi tā arī nekad netiek darbināts, taču pasūtītājs ir ievērojami pārmaksājis.

Uzdodot tikai dažus jautājumus, mēs palīdzēsim Jums izvēlēties zelta vidusceļu - vai nu aiztaupīt dārgu ražošanas dīkstāvi vai arī ietaupīt par liftu vai liftiem izšķērdētus līdzekļus.

Ļoti daudzos projektos ar pārdomātu kravu plūsmu iespējams izmantot kravas liftus vai kravas pacēlājus bez personu pārvietošanas, kas nelielam stāvu skaitam izmaksās ievērojami mazāk nekā kravas-pasažieru lifts.

Ieteikumi arhitektiem:

Risinājumu varianti kravas-pasažieru liftiem ir ļoti dažādi - taču pirms izlemt, kādus liftus paredzēt, iesakām nopietni ar pasūtītāju pārrunāt, kāds būs lielākās iespējamās kravas svars un izmēri (platums, garums, augstums), cik reizes stundā liftam parasti būs jābrauc, ar ko kravu paredzēts ievest un izvest no lifta kabīnes (ar palešu ratiņiem vai iekrāvēju), vai tiešām nepieciešams līdzi pārvietot cilvēku, vai nepieciešams ierobežot pieeju liftam, lai ar to nebrauktu neautorizēts personāls.

Ja vēlaties saņemt kompetentu konsultāciju, rasējumus iestrādei projektā, kā arī cenu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums.